KOSZYK JEST
PUSTY

884 830 133

kontakt@mammilla.pl

KONKURS

kwi28

KONKURS

Kochani,
z okazji faktu, że już niedługo będzie Was 2000 oraz super okazji, jaką jest zbliżający się Dzień Mamy, chciałybyśmy zaproponować Wam konkurs, troszkę nietypowy, ale obiecujemy że nagrody będą piękne, nietypowe i wzruszające :)
Co musicie zrobić?
Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym zamieścicie zdjęcie rysunku wykonanego przez Waszą Pociechę - zdjęć może być nieograniczona ilość ale temat przewodni jeden: DZIEŃ MAMY! Z nadesłanych prac wybierzemy te najfajniejsze i nagrodzimy Zwycięzców :)
Jakie będą nagrody?
No i tutaj mamy pewną tajemnicę, ponieważ nagród nie możemy zdradzić :) możemy Wam jedynie powiedzieć, że będzie 4 Zwycięzców, i każdy z nich otrzyma od nas wyjątkowy prezent, którego jeszcze nie ma w naszym asortymencie ;)
Także kredki, farby, pisaki w ruch! Aparaty przygotowane? Bawimy się do 7.05.2017! Czas - start!
 
REGULAMIN:
1. Postanowienia ogólne
1.1 Organizatorem konkursu jest Mammilla Anna Poszalska
1.2 Sponsorem nagród jest Mammilla Anna Poszalska
1.3 Konkurs trwa od 28.04.2017 do 7.05.2016 do godziny 00:00
 
 
2. Zasady i przebieg konkursu oraz wyłaniania zwycięzców
 
 
2.1 W konkursie mogą wziąc udział osoby pełnoletnie niezależnie od miejsca zamieszkania
2.2 Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu wkleić zdjęcie rysunku swojego Dziecka nawiązującego do tematyki Dnia Mamy;
2.3 Można też polubić fanpage Mammilla, udostępnić konkursowy post oraz oznaczyć dwóch znajomych w komentarzu aby zaprosić ich do zabawy. Nie wpływa to jednak na zwiększenie szansy na wygraną w konkursie
2.4 Autorzy czterech najbardziej kreatywnych rysunków zostaną nagrodzeni
2.5 Zwycięzców wyłoni jury w składzie Aga, Ania i nasi mężowie :)
2.6 Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 08.05.2017 na fanpage Mammilla.
2.7 Nagrody zostaną wysłane do Zwycięzców na koszt Organizatora Pocztą Polską po uprzedniej wiadomości od Zwycięzcy (poprzez fanpage Mammilla lub e-mail: kontakt@mammilla.pl) ze skanem rysunku Dziecka oraz podaniem poprawnego adresu wysyłki .
 
3. Nagrody
 
 
3.1 Organizator zapewnia cztery nagrody niespodzianki.
3.2 Organizator nie przewiduje możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną ani przeniesienia jej na inną osobe.
3.3 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za utrudnienia w wysyłce spowodowane błędnymi danymi podanymi przez Zwycięzcę.
3.4 Każda osoba która weźmie udział w konkursie może otrzymać od nas 10% rabatu na zamówienie w sklepie www.mammilla.pl - wystarczy wpisać hasło Dzienmamy w polu "kod rabatowy". Rabat wygasa z dniem 26.05.2017r.

4. Postanowienia końcowe
 
 
4.1 Wzięcie udziału w konkursie (napisanie komentarza pod postem konkursowym) jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu
4.2 W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego
kwi  28
Darmowe sklepy internetoweOprogramowanie sklepu internetowego