KOSZYK JEST
PUSTY

884 830 133

kontakt@mammilla.pl

Letnia wyprzedaż

sie27

Letnia wyprzedaż

WHOOP WHOOP! :D czujecie to...? Nadchodzi mega wyprzedaż w Mammilli!
Wakacje powoli dobiegają końca (tak, tak - już widzę drogie Mamy jak skaczecie ze szczęścia! :D ) a my z tej okazji tniemy ceny o 20%. Fajnie?
BANG! To nie wszystko, bo przy zamówieniach powyżej 150 zł ogarniamy dla Was przesyłkę gratis... Jest MOC!
 
A poniżej regulamin promocji:
1. Organizatorem promocji pod nazwą „Letnia wyprzedaż w Mammilli” (,,Promocja”) jest Mammilla Agnieszka Płonka ul.Pelikana 7/3, 71-698 Szczecin („Organizator”).

2. Promocja obowiązuje w sklepie internetowym www.mammilla.pl oraz przez zamówienia na Facebook oraz Instagram.

3. Promocja dotyczy wyłącznie produktów w regularnych cenach detalicznych brutto. Promocja nie obejmuje przecenionych artykułów (Promocje nie łączą się)

4. W Promocji może wziąć udział każdy, kto w okresie obowiązywania Promocji dokona w sklepie internetowym www.mammilla.pl transakcji w postaci jednorazowego zakupu co najmniej jednego produktu w regularnej cenie detalicznej brutto.

5. Klient może wielokrotnie brać udział w Promocji w okresie jej obowiązywania, pod warunkiem każdorazowego spełnienia warunków określonych w niniejszym regulaminie.

6. Rabat o którym mowa w pkt 4 niniejszego regulaminu nie dotyczy produktów przecenionych i udzielany jest od regularnej ceny detalicznej brutto kupowanego produktu. Klient nie może skorzystać z innych obniżek lub promocji, chyba że Organizator postanowi inaczej. W przypadku obowiązywania innych promocji (w tym zniżek) Klient ma prawo wyboru czy korzysta z rabatu, o którym mowa w pkt 4 niniejszego regulaminu czy uczestniczy w innej promocji.

7. W ramach Promocji jest możliwa darmowa dostawa, obowiązująca przy zakupach powyżej 150 złotych. Przesyłka taka jest nadawana Pocztą Polską.

8. Klient w terminie 14 dni od otrzymania towaru jest uprawniony do żądania wymiany nieużywanego produktu zakupionego w ramach Promocji na inny produkt tego samego rodzaju objęty Promocją w zakresie dostępności towarów w ofercie promocyjnej.

9. Wszelkie treści zawarte w materiałach reklamowo-promocyjnych dotyczących Promocji mają charakter informacyjny. Moc prawną mają postanowienia niniejszego regulaminu.

10. Promocja „Letnia wyprzedaż w Mammilli” obowiązuje od dnia 27.08.2016 r. do dnia 02.09.2016 do godz. 23:59.

 11. Czas realizacji zamówień artykułów objetych promocją może ulec wydłużeniu do 10 dni roboczych. Jednocześnie Organizator zapewnia, że dopełni wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia był możliwie jak najkrótszy.

 

11. Udział w Promocji jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

12. Postanowienia niniejszego regulaminu nie naruszają ani nie ograniczają praw klientów z tytułu rękojmi.

13. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty ich zgłoszenia.

15]4. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 27.08.2016.

 
 
 
 
sie  27
Darmowe sklepy internetoweOprogramowanie sklepu internetowego